Hokej

Policejní ovčák zpečetil sezonu pod psa! Na ledě Philadelphie pokálel klubové logo

Policejní ovčák zpečetil sezonu pod psa! Na ledě Philadelphie pokálel klubové logo
Zdroj: koláž TN.cz / Twitter @Jordan Hall, @Barstools Sports

Jako by toho Flyers letos neměli už dost. Od začátku nové sezony NHL se jim příliš nedaří, bývají nezvykle vespodu tabulky a v pondělí kvůli výsledkům vyhodili hlavního trenéra. Mizérii snad vytušil i policejní pes, který před posledním zápasem vykonal potřebu přímo na klubové logo.

Video psovodů filadelfské policie, kteří se se svými čtyřnohými parťáky procházejí po ledě Philadelphie Flyers, se rychle stalo virálním. Pozornost poutá hlavně pes, který se rozhodl vykonat potřebu přímo ve středovém kruhu, kde je logo klubu.

Incident se stal rychle předmětem vtípků fanoušků, kteří jsou přesvědčeni o tom, že pes musel vytušit bídu, ve které se tým nachází. "Ten pes prostě věděl, že budou hrát na ho***," je jeden z mnoha jízlivých komentářů na twitteru.

A skutečně, znesvěcení loga přineslo hráčům Flyers smůlu. Pár hodin po policejní obhlídce na stejném ledu podlehli v divoké přestřelce Coloradu Avalanche 5:7, a připsali si tak už osmou prohru v řadě. Reportáž z utkání níže:

​Možná se ptáte, co dělali psi na ledové ploše haly Wells Fargo Center. Klub chtěl vzdát hold strážcům zákona a poděkovat jim za jejich službu. Ve středovém kruhu pak proběhlo společné focení, které zachytilo i psí výtvor. 

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Smíšenou čtyřhru na Australian Open vyhráli Mladenovičová a Dodig

První grandslam sezony opanovala ve smíšené čtyřhře dvojice Kristina Mladenovičová a Ivan Dodig. Ti ve finále porazili australský pár Fourlisová-Kubler 2:0 na sety a mohli se na Australian Open radovat z titulu.

Krátká zpráva

Výsledky nočních zápasů NBA

Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers 105:87, Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves 124:115

Krátká zpráva

Pardubice prodloužily vítěznou sérii, po obratu překonaly Plzeň v prodloužení

Druhý tým hokejové extraligy HC Dynamo Pardubice prodloužil vítěznou sérii na sedm utkání. V Plzni sice po trefách Přikryla a Bulíře prohrával 0:2, ale ve třetí třetině se vrátil do hry po gólech Camary, Robertsona a Cienciala. Za Indiány srovnal Kaňák a za stavu 3:3 poslal utkání do prodloužení. Pardubice dokonaly obrat, když se po třech minutách znovu trefil Camara. Na první Třinec ztrácejí šest bodů, Plzeň je čtvrtá.

Krátká zpráva

Hokejovou extraligu od příští sezony po deseti letech převezme APK LH

Českou hokejovou extraligu by měla od příští sezony od svazu převzít Asociace profesionálních klubů ledního hokeje. APK LH řídila ligu naposledy v roce 2012, kdy ji v červnu převzal Český svaz ledního hokeje. Na dnešní valné hromadě převzetí odsouhlasily jednotlivé kluby a domluvily se i s vedením svazu. Pod staronovým vedením by se měla odehrát už sezóna 2022/23.