Pelicans nedokázali otočit duel proti Spurs. Satoranský odehrál přes 16 minut

New Orlans Pelicans s Tomášem Satoranským nadále zůstávají na dně tabulky Západní konference. Po výhře nad Detroitem znovu okusili porážku, když v noci nestačili na San Antonio Spurs. Satoranský odehrál přes 16 minut.

Spurs na domácí palubovce šli do vedení hned v prvních vteřinách a celé utkání se neslo v duchu stíhací hry. V té se domácí vždy dokázali vrátit do těsného vedení. Před poslední čtvrtinou byl stav 83:82. Pelicans však v závěru nedokázali udržet krok.

Utkání nakonec skončilo výsledkem 113:97. Tomáš Satoranský na palubovce strávil 16 minut a 49 sekund. V zápase nebodoval, ale zapsal tři asistence.