Tenis

Završí Krejčíková skvělou sezonu Zlatým kanárem? To se dozvíte na Nova Sport

Už v úterý bude jasné, kdo je nejlepším českým tenistou a tenistkou za uplynulý rok. V Přerově se chystá vyhlášení prestižní ankety Zlatý kanár 2021. A po loňském covidem omezeném pořadu znovu půjde o velkolepou show. Sledovat ji budete moci na Nova Sport 1 a Voyo od 19 hodin.

Loni získala Zlatého kanára Petra Kvitová. Na ni má speciální vzpomínky moderátor Petr Rychlý, který bude galavečerem provázet. V seriálu Ordinace v růžové zahradě, kam ji jako fanynku seriálu pozval, ho totiž dvojnásobná vítězka Wimbledonu slušně vyškolila. Letošní sezona se ale české tenisové lvici příliš nepodařila, když se dostala pouze do jednoho turnajového finále, které se jí podařilo vyhrát. Rok zakončila na 17. pozici. 

Jednou z letošních favoritek je Barbora Krejčíková, která měla vskutku impozantní sezonu, když vyhrála French Open ve dvouhře i čtyřhře a k tomu přidala zlato z olympijských her a triumf na Turnaji mistryň v deblu. Aktuálně jí patří páté místo na světovém žebříčku. 

Související obsah

​Mezi nejlepšími nechybí ani sestry Plíškovy. Karolína si nechala udělat copánky, na vyhlášení přijede i se zlomenou rukou. Kristýna s fotbalistou Sparty Davidem Hanckem čeká přírůstek do rodiny.

Vyhlášení nejlepších českých tenistů a tenistek sledujte už zítra od 19 hodin v přímém přenosu na Nova Sport 1 a Voyo

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události