Fotbal

Blíží se další fotbalová svatba. Slávista Kuchta s přítelkyní oznámili novinu

Blíží se další fotbalová svatba. Slávista Kuchta s přítelkyní oznámili novinu
Jan Kuchta se snoubenkou Barborou Zdroj: instagram @kuchti_cc, profimedia

Útočník fotbalové Slavie Jan Kuchta se bude ženit. Na Štědrý den oznámil na svém instagramu, že jeho přítelkyně Barbora mu řekla "ANO". Můžeme se tak těšit na další velkou fotbalovou svatbu.

Skvělých zpráv není nikdy dost, tím spíše, když se oznámí během vánočních svátků. Mezi sportovci se to radostnými novinami poslední dobou jenom hemží. Dávid Hancko s Kristýnou Plíškovou před nedávnem oznámili, že se budou brát a následně fanouškům prozradili i to, že čekají miminko.

Pozadu nezůstal ani sportovní lezec Adam Ondra, který s manželkou Ivou čeká potomka. Na Štědrý den se pak s novým přírůstkem do rodiny pochlubili také Lucie Šafářová s Tomášem Plekancem, nebo brankář Dynama Pardubice Dominik Frodl. 

Jan Kuchta se zasnoubil s přítelkyní Barborou Zdroj: Instagram @kuchti_cc

​Nově se k nim přidal i reprezentační a slávistický útočník Jan Kuchta. Ve svém instagramovém příběhu zveřejnil fotografii ruky své přítelkyně Barbory, která měla na nasazený prstýnek a u toho stál nápis "She said yes" (Řekla ano). Dá se tedy předpokládat, že romantická žádost o ruku proběhla pod stromečkem. 

Související obsah

​Je ale možné, že se nově zasnoubený pár bude stěhovat do Ruska, protože o Jana Kuchtu se intenzivně zajímá Lokomotiv Moskva, který ho chce koupit za 4 miliony Eur (100 milionů korun). Vysloužil si to svými výkony na ligové a evropské scéně. 24letý útočník se v loňské sezoně stal společně s Adamem Hložkem nejlepším střelcem ligy a v tomto ročníku už nastřílel 9 gólů a v Evropské konferenční lize přidal další tři. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události