Další sporty

Tříchodová porce NBA: V akci šampion i nejlepší dva týmy ligy

NBA si na Boží hod vánoční přichystala pořádnou porci parádního basketbalu. Od šesti hodin večer budete moci sledovat tři zápasy v řadě a v akci budou úřadující šampioni i dva aktuálně nejlepší týmy ligy.

18:00 New York Knicks - Atlanta Hawks

Tříchodové menu odstartuje předkrmem, o který se postarají dva týmy Východní konference, jenž se pohybují na hraně play-off. Desátá Atlanta má o pouhou jednu výhru více než dvanáctí Knicks, takže obě mužstva mají opravdu o co hrát.

Oba týmy mají podobnou formu, z posledních pěti zápasů vyhrály dva, jenže hostům bude chybět řada opor, včetně té největší Trae Younga, takže favoritem v Madison Square Garden budou v domácí New York Knicks.

Vánoční zápasy NBA Zdroj: Nova Sport

20:30 Milwaukee Bucks - Boston Celtics

Druhý chod bude fanouškům basketbalu dozajisté také chutnat. Střetnou se totiž mistři uplynulé sezony Milwaukee Bucks s nejúspěšnějším týmem v historii NBA Bostonem Celtics (17 titulů stejně jako Los Angeles Lakers).

Domácím bohužel bude chybět jejich největší hvězda a jedna z největších hvězd celé ligy Giannis Antetokounmpo. Také hosté budou postrádat několik opor včetně Horforda či Richardsona. Oba týmy mají z posledních pěti zápasů tři výhry, ovšem Milwaukee patří třetí příčka Východní konference, zatímco Boston je s bilancí 16-16 sedmý. Favority jsou tak i přes absenci svého lídra domácí Bucks.

Související obsah

23:00 Phoenix Suns - Golden State Warriors

Lahůdkou na závěr tříchodové večeře bude souboj dvou nejlepších týmů aktuální sezony. Kalifornský celek táhne svými úžasnými výkony Stephen Curry a patří mu druhé místo v Západní konferenci i celé lize. Na prvním místě je Phoenix, který má stejný počet 26 výher, ale má o jednu prohru méně. Suns letos zvládli uhrát sérii fantastických 18 výher v řadě.

Oba týmy do zápasu půjdou s dobrou formou. Warriors z posledních šesti zápasů padli jedinkrát a Suns mají sérii pěti výher v řadě. Pokud by to měl být souboj dvou individualit, dal by se označit jako Devin Booker vs. Stephen Curry. Druhý jmenovaný je po Kevinu Durantovi druhým nejlépe bodujícím mužem ligy, jenže šestnáctý muž této statistiky Booker se může opřít o lepší výkony svých spoluhráčů, díky kterým povede svůj tým do tohoto šlágru v roli favorita.

POZOR! Kromě sledování všech tří zápasů na Nova Sport 1 a Voyo se můžete ještě zapojit do soutěže o originální dresy Giannise Antetokounmpa, Trae Younga a další skvělé ceny. Soutěžit můžete v našem instagramovém příspěvku.

V posledním předvánočním zápase se dařilo i Tomáši Satoranskému, který k výhře nad Orlandem pomohl devíti body:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události