MMA

Souboj dvou Vémolových rivalů: Attila Végh se utká s Kinclem

Souboj dvou Vémolových rivalů: Attila Végh se utká s Kinclem
Attila Végh vs. Karlos Vémola na Oktagon 15 Zdroj: Profimedia

Fanoušci bojových sportů a především československé scény dostali k Vánocům dárek jako hrom. Již 27. prosince dojde na souboj Attily Végha s Patrikem Kinclem. Přední jména domácí MMA scény se utkají v boxu na Fight Night Challenge v Brně.

Od prohry v tzv. Zápase století touží Karlos Vémola po odvetě s Attilou Véghem. Od té doby vyhrál v organizaci OKTAGON MMA čtyři duely, ale o mistrovský pás přišel, když před titulovým zápasem s Milanem Ďatelinkou nenavážil. Třicátého prosince měl nastoupit k titulovému zápasu s prozatímním šampionem Pirátem Krištofičem, ale kvůli zranění musel odstoupit.

Šanci místo něj tak dostal Patrik Kincl, ovšem i jeho souboj se slovenským Pirátem byl nakonec odložen na únor kvůli koronavirovým restrikcím.

Na boxerském galavečeru Fight Night Challenge, který se bude konat 27. prosince v Brně, měl nastoupit Vémolův rival Attila Végh proti Emanuelu Newtonovi, se kterým dvakrát bojoval podle pravidel MMA a oba si odnesli jednu výhru na body. Jenže Američan nakonec kvůli pozitivnímu testu na koronavirus bojovat nemůže, a tak místo něj zaskočí opět Kincl.

Pikantnost celého souboje umocňuje ještě fakt, že Vémola bude celý galavečer uvádět, takže nakonec bude muset jednoho ze svých rivalů slavnostně ohlásit za vítěze.

Související obsah

​Celý galavečer ale nebude zdaleka jen o tomto zápase. Boxovat zde bude i výše zmiňovaný Samuel "Pirát" Krištofič, na něj čeká zápasník těžké váhy Alex Cverna. Do akce ovšem půjde i slovenský rapper Rytmus, který vyzve další hvězdu MMA scény Gábora Borárose.

Patrik Kincl bojoval naposledy v KSW s Robertem Soldičem, ale prohrál:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události