Bojové sporty

Attila v boxerském zápase porazil Kincla, Rytmus se o překvapení nepostaral

Attila v boxerském zápase porazil Kincla, Rytmus se o překvapení nepostaral
Attila Végh Zdroj: mymma.pl

Hvězdně nabitý galavečer organizace Fight Night Challenge nabídl hned několik zajímavých boxerských duelů. Netradičně v ringu se představili například Attila Végh, Patrik Kincl, Samuel Krištofič či Gábor Boráros. Nechyběl ale například zpěvák Patrik Vrbovský alias Rytmus.

Povánoční čas nabídl pro fanoušky MMA i boxu velice zajímavou akci, která se konala pod hlavičkou Fight Night Challenge. V prvních zápasech se z výhry radoval například populární kadeřník Laky Royal či raper Frayer Flexking, jenž předvedl jediný knokaut večera. 

V ringu byl k vidění známý Samuel Krištofič, kterého fanoušci znají pod přezdívkou Pirát. Ten se měl ještě letos postavit do ringu s Karlosem Vémolou, ale toho zužují zdravotní problémy. Jeho soupeřem byl čtyřiačtyřicetiletý Alexander Cverna, zápas ovšem skončil remízou. 

Související obsah

Poslední dva duely slibovaly zajímavou podívanou, podruhé ve svém životě se totiž do ringu během profesionálního boxerského zápasu postavil raper Rytmus. Soupeřem byl MMA zápasník Gábor Boráros, který slavného zpěváka porazil 3:0. 

Posledním a největším zápasem byl duel mezi šampionem Bellatoru Attilou Véghem a elitním českým zápasníkem Patrikem Kinclem. Favorizovaný Attila ukázal, že v postoji je stále velice silný, také on Kincla zdolal na body.

Jedním z nejlepších českých zápasníků je David Dvořák, který působí v UFC:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Boston srovnal sérii s Miami na 2:2, řádil Tatum

V semifinále play-off NBA došlo v noci k vyrovnání stavu série mezi Bostonem a Miami. Celtics doma ve čtvrtém duelu porazili Heat o propastných 20 bodů a je jasné, že fanoušci uvidí nejméně šest zápasů. Výhru celku z Massachusetts řídil Jayson Tatum se 31 body. Boston dal základy výhře 102:82 již v první čtvrtině, kdy vyhrál o 18 bodů.