Fotbal

Novoroční idylka u Ronalda. Sám Cristiano ale spokojený není

Novoroční idylka u Ronalda. Sám Cristiano ale spokojený není
Fotbalista Cristiano Ronaldo a jeho rodina | Zdroj: profimedia.cz / instagram @cristiano

I fotbalista Cristiano Ronaldo se podělil o příspěvek na sociálních sítích, kde po boku své rodinky slaví Silvestr. Na první pohled idylickou fotografii však doprovodil textem, kde je kritický k současným výkonům Manchesteru United.

"Nejsem spokojený s tím, čeho v Manchesteru United dosahujeme. Ani jeden z nás není šťastný, tím jsem si jistý. Víme, že musíme tvrději pracovat, hrát lépe a dělat mnohem víc, než děláme právě teď," píše Cristiano Ronaldo pod novoroční fotkou, kde pózuje po boku své těhotné partnerky Georginy a jeho čtyř dětí.

United jsou aktuálně v Premier League až na 6. místě, což nesplňuje požadavky pětinásobného vítěze Zlatého míče. Ostatně spokojený nemůže být ani nový trenér Ralf Rangnick. Rudí ďáblové alespoň oslavili příchod nového roku a 80. narozeniny legendárního kouče Alexe Fergusona čtvrteční výhrou 3:1 nad Burnley.

https://www.instagram.com/p/CYKrh8xIi_1/

Sám 36letý portugalský útočník pak zrekapituloval svůj kalendářní rok 2021. "V Juventusu jsem byl hrdý na to, že jsem vyhrál Italský pohár a italský Superpohár a že jsem byl nejlepším střelcem Serie A. V portugalské reprezentaci bylo mým vrcholem, když jsem se letos stal nejlepším střelcem eura. A můj návrat na Old Trafford bude samozřejmě také jedním z nejlepších okamžiků mé kariéry," dodal Ronaldo na závěr.

Související obsah

I přes zmíněné úspěchy Cristiana Ronalda skončil Portugalec v prestižní anketě Zlatý míč na šestém místě, vyhrál Lionel Messi:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události