Takhle pálí Reichel mladší. Syn legendy vstřelil první gól v NHL

Tak tomu se říká pořádně využitá šance. Český hokejista Kristian Reichel odehrál většinu dosavadní sezony na farmě Winnipegu v Manitobě, ale poté přišla šance v prvním týmu, kterou takřka dokonale využil. Hned při svém druhém startu za Jets totiž vstřelil branku, a pomohl tak k výhře nad Vegas Golden Knights. V rozhodujícím momentu navíc ukázal instinkt gólového zabijáka.

Syn slavného otce zaválel. Kristian Reichel naskočil do svého druhého duelu v NHL a hned mohl oslavit gól. Český útočník v čase 22:39 dobruslil do pravého kruhu, kde dostal přihrávku zpoza branky. V rozhodujícím momentu udržel chladnou hlavu a nekompromisně zacílil k bližší tyčce.

Winnipeg se i díky jeho gólovému příspěvku nadechl k velkému obratu. Proti Vegas už hokejisté Jets prohrávali 0:2, pak ale začali dotahovat. Vyrovnávací trefu na 2:2 si připsal právě Reichel, a nakonec se s týmem radoval z triumfu 5:4 v prodloužení.

​Debut zažil Reichel těsně před Vánocemi, když ho tým Jets povolal z farmy v Manitobě kvůli zranění Blakea Wheelera. Premiéru si odbyl proti St. Louis Blues. Oproti úvodnímu duelu, kde odehrál necelých pět minut, si teď polepšil. Jeho icetime se zastavil na čase 11:32.