Fotbal

Šílená smrt v africkém fotbalu. Útočník byl otráven vlastním bratrancem

Šílená smrt v africkém fotbalu. Útočník byl otráven vlastním bratrancem
Zdroj: Twitter @hjkhelsinki

Hodně netradiční a tragická smrt se stala na konci minulého roku v Pobřeží slonoviny. Fotbalista Oussou Konan trávil závěr roku 2021 v rodném městě, kde ale přišel o život. Otrávil jej totiž vlastní bratranec.

Dvaatřicetiletý útočník toho ve své kariéře stihl hodně. V sezóně 2019/20 si dokonce zahrál za švýcarské Lausanne, ale nastupoval také například ve finském HJK. Během kariéry obešel hodně týmů, většinu času ale hrával v Africe. 

Ke konci letošního roku jel za rodinu do rodného Yopougonu, ale bohužel to bylo to poslední, co v životě udělal. Bratranec mu měl podstrčit víno, které bylo otrávené jedem. Bylo mu pouhých 32 let, důvod vraždy není znám. Policie případ vyšetřuje.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dallas se udržel, Dončiče dělila asistence od triple doublu

Basketbalisté Dallasu odvrátili semifinálovou blamáž a ve čtvrtém zápase série s Golden State Warriors si připsali první výhru. Domácí Mavericks si v průběhu zápasu udělali pohodlný náskok a před poslední čtvrtinou vedli o 29 bodů. Nakonec vyhráli 119:109 a protáhli sérii minimálně do pátého zápasu. Nejvíce zářil tradičně domácí Luka Dončič. Slovinec zaznamenal 30 bodů, 14 doskoků a 9 asistencí.