Fotbal

Slavia prodloužila smlouvu jedné z opor. Dohodli se na dlouhodobém kontraktu

Slavia prodloužila smlouvu jedné z opor. Dohodli se na dlouhodobém kontraktu
Tomáš Holeš Zdroj: Profimedia

Obhájce titulu na svých stránkách zveřejnil pro radostnou zprávu pro své fanoušky. Vedení totiž prodloužilo smlouvu s defenzivním záložníkem Tomášem Holešem, který se klubu upsal až do roku 2026.

"Jsem moc šťastný, že mi vedení klubu důvěřuje a nabídlo mi nový kontrakt. Rád jsem ho přijal, jsem ve Slavii spokojený, za dva a půl roku jsem si k ní vybudoval silný vztah. Stejně tak k lidem ve vedení a k fanouškům. Jsem moc rád, že tady budu dál působit," prozradil spokojený Holeš.

"Tomáš Holeš se vypracoval mezi klíčové postavy Slavie i české reprezentace. Patří k tahounům našeho týmu," uvedl pro změnu sportovní ředitel Slavie Jiří Bílek.

Související obsah

​Holeš ve Fortuna lize odehrál už 187 utkání, ve kterých vstřelil 17 branek a k nim přidal 15 asistencí. Zahrál si i za českou reprezentaci, kde zatím odkroutil 16 duelů v nichž vstřelil dva góly.

Do kádru sešívaných přišel z Jablonce v roce 2019 a stal se jednou z opor kádru. Za Slavii odehrál za podzim 23 zápasů a třikrát skóroval. K tomu také přidal jednu nahrávku.

Posilu ohlásila pražská Sparta, kam zamířil Tomáš Čvančara:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události