Hokej

Gudas vyslal gólovou střelu. Místo oslav se šel rvát

Radko Gudas se v NHL popral. Řízný bek neudržel nervy na uzdě v zápase své Floridy s Vancouverem a pustil se do J. T. Millera. Rukavice letěly k zemi a oba byli připravení uzemnit svého soupeře, a i když je český obránce vyhlášený bitkař, byl to on, kdo skončil na zemi jako první.

Vypálil od modré, Sam Reinhart do jeho dělovky vložil hůl a Florida mohla oslavit druhý gól do sítě Vancouveru. Místo toho, aby se Radko Gudas radoval z branky i své asistence, začal se prát. Pěstmi se do sebe pustili s J. T. Millerem.

Související obsah

​Byla to spíš ale kočkovaná. Nejprve oba naznačili pár ran pěstí, poté se do sebe zaklesli. Gudas Millerovi následně serval helmu a chtěl ho povalit. To se ale jako prvnímu povedlo právě hokejistovi Vancouveru. 

V ten okamžik se je jali odtrhnout rozhodčí, Gudas se však i tak rychle zvedl a chtěl v boji pokračovat. Sudí ale dokázali oba rváče udržet od sebe a dalšímu střetu zabránit. Na trestnou lavici šli oba, ale Gudas dostal o dvě minuty navíc. Trápit ho to ovšem nemuselo, Vancouver přesilovku nevyužil a Florida nakonec zvítězila 5:2.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události