MMA

Nechutný útok na McGregora! Na jeho hospodu hodili výbušniny

Nechutný útok na McGregora! Na jeho hospodu hodili výbušniny
Útočníci napadli hospodu Conora McGregora | Zdroj: profimedia, Instagram @theblackforgeinn

Dublinská hospoda Black Forge Inn, kterou vlastní šampion v bojových sportech Conor McGregor, byla napadena zápalnými lahvemi. Na nemovitost, která má hodnotu dva miliony liber (58,5 milionu korun), údajně zaútočili dva muži na skútru, kteří následně z místa odjeli. Případ nyní vyšetřuje policie. Nedošlo k žádné škodě a nikdo nebyl zraněn.

Celý incident se stal v noci ze středy na čtvrtek několik hodin poté, co byl sám Conor McGregor na místě činu. Kromě dvou zápalných lahví, které byly vhozeny do areálu restaurace, je zde podezření, že pachatelé na místě zanechali i trubkové bomby. 

Irská policie nyní celý případ vyšetřuje a požádala svědky, kteří měli poblíž nainstalované kamery, aby jim své záběry poskytli. Dublin Live se podařilo získat svědectví, že před údajným útokem byli poblíž hospody dva muži na skútru. "V té době projeli kolem hospody dva lidé na skútrech a následovali je další dva, kteří vyjeli z areálu restaurace. McGregor v tu chvíli pořádal v restauraci ochutnávky, takže útočníci mohli předpokládat, že je zrovna uvnitř," stojí ve svědectví. 

Související obsah

​Celou událost nyní vyšetřuje irská policie. "Vyšetřujeme pokus o zničení licencovaných prostor na Drimnagh Road, ke kterému došlo ve středu večer. V areálu nevznikla žádná škoda. Policie žádá svědky, kteří cokoli viděli, aby ji kontaktovali," řekl policejní mluvčí. 

Bývalý UFC šampion v pérové a lehké váze si tuto hospodu koupil v roce 2019. Kromě ní se věnuje i jiným podnikatelským aktivitám. Vlastní také několik dalších podniků, ale má i módní kolekci či svou vlastní whiskey. 

https://www.instagram.com/p/CVS6hhCsqR5/

Conor McGregor před časem ukázal i své baseballové kvality a nebyla to žádná sláva.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události