Ledecká na skvělý trénink nenavázala, ve sjezdu se ale dostala do desítky

Česká lyžařka Ester Ledecká Zdroj: profimedia.cz

Česká lyžařka Ester Ledecká skončila ve sjezdu v rakouském Zauchensee na osmém místě. 26letá závodnice ztratila na vítěznou Švýcarku Laru Gutovou-Behramiovou 1,06 vteřiny. Druhá byla německá sjezdařka Weidlová a třetí Rakušanka Siebenhoferová.

Ester Ledecká tak úplně nenavázala na povedený trénink, kde skončila druhá. V sobotním závodě měla výborný start, kde nabrala obrovskou rychlost, pak však přišly v horní pasáži chyby, které ji stály čas.

Po odjetí všech lyžařek tak skončila česká závodnice na celkovém 8. místě. Závod vyhrála Švýcarka Lara Gutová-Behramiová, naopak vítězka třech sjezdů v letošní sezoně Italka Sofia Goggiaová závod po těžkém pádu nedokončila, zdravotně by však měla být v pořádku.