Šílené záběry ze Španělska. Hráč Sevilly byl zasažen tyčí do hlavy

Fanoušci Realu Betis před utkání se Sevillou Zdroj: profimedia.cz

Tak toto se jen tak nevidí a už vůbec ne ve Španělsku. Během utkání poháru byl hráč Sevilly Joan Jordan zasažen tyčí do hlavy a utkání bylo přerušeno. V tu dobu byl výsledek zápasu nerozhodný 1:1.

Sevillské derby mezi Realem Betis a Sevillou ve španělském poháru Copa del Rey přineslo situaci, která není na stadionech ve Španělsku vůbec častá. Joan Jordan z hostujícího celku byl ke konci poločasu zasažen nějakou tyčí přímo do hlavy. Španělská média spekulují o plastové tyči z rohového praporku.

Vše se přihodilo za stavu 1:1 v závěru prvního poločasu. Hosté šli do vedení po brance Goméze, Betis velice brzy odpověděl brankou Fékira. Následně přišla inkriminovaná situace, která utkání vzhledem k nepokojům přerušila, a to se nedohraje.