Ledecká zajela povedené super-G, v Rakousku opět skončila v desítce

Lyžařka Ester Ledecká během závodu v Zauchensee Zdroj: profimedia.cz

Nedělní super-G přineslo pro českou lyžařku Ester Ledeckou další umístění v nejlepší desítce. 26letá závodnice skončila v rakouském Zauchensee na 9. místě. Závod vyhrála Italka Brignoneová.

Ester Ledecká se na oblíbený kopec vrhla se startovním číslem 19 a od začátku jela výborně. Ve druhém mezičase pak měla dokonce nejrychlejší čas. Bohužel v závěru udělala pár chybek, které jí stály ještě lepší umístění.

V cíli tak nakonec byla průběžně sedmá. Následně se ale před ní dostaly ještě dvě soupeřky, takže je z toho konečné deváté místo a ztráta šesti desetin na první Italku Brignoneovou.