Další sporty

Velká ztráta pro NBA. Jedna z největších hvězd bude několik týdnů chybět

Velká ztráta pro NBA. Jedna z největších hvězd bude několik týdnů chybět
Zdroj: profimedia.cz

Fanoušci NBA několik týdnů neuvidí na palubovkách jednu z největších hvězd soutěže – Američana Kevina Duranta. Ten je vinou zranění kolene mimo hru, chybět může čtyři až šest týdnů.

Durant se zranil ve druhé čtvrtině během sobotního utkání s New Orleans, kdy jeho Brooklyn vyhrál 120:105. Magnetická rezonance potvrdila, že má třiatřicetiletý basketbalista podvrtnutý kolaterální vaz v levém koleni. 

Spekuluje se o tom, že by čtyřnásobný šampion NBA měl být mimo hru na čtyři až šest týdnů. Výrazně tak bude newyorskému celku, který je na druhém místě Východní konference, chybět.

"Očekává se, že se Durant po rehabilitaci vrátí do plného tréninku," uvedl tým v prohlášení. "Aktualizace týkající se jeho návratu budou poskytnuty podle potřeby," bylo vedením Nets doplněno.

Související obsah

​Durant má v letošní sezóně nejlepší statistiku bodů na jedno utkání (29,3). Letos naskočil již do 36 zápasů a mimo skvělých výkonů se ukázal i negativně. Vypovídá o tom například vhození míče mezi fanoušky či zásah loktem do obličeje.

Takto Durant letos zasáhl protihráče loktem do obličeje:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události