Další sporty

Ruda Kraj je náš trenér, prozradili Horváth a Sedláčková v K. O. magazínu

Pro fanoušky bojových sportů máme skvělou zprávu. Od pondělí 17. ledna bude vždy každý druhý týden na TN LIVE pořad K. O. magazín. V něm si moderátor Matouš Rajmont bude povídat s výraznými osobnostmi ze světa boxu, MMA či dalších bojových sportů. Prvními hosty byli boxeři Štěpán Horváth a Lucie Sedláčková.

Role moderátora v magazínu bojových sportů se ujal Matouš Rajmont, tedy herec, zároveň promotér a expert na bojové sporty. Každých 14 dní si pozve zajímavé hosty a jako první do pořadu na TN LIVE přijede až z Monaka boxerský pár Štěpán Horváth a Lucie Sedláčková. Oba mají na svém kontě řadu velkých úspěchů a zároveň tvoří pár v osobním životě.

Matouš Rajmont se jich ptal na společný život, boxerské kariéry, ale řeč přišla i na aktuální dění ve světě bojových sportů. Nedávno se dokonce oba objevili na jednom galavečeru. Jaké to pro ně bylo? "Jelikož jsem zápasila první, tak to bylo v pohodě. Pak jsem měla čas koukat na Štěpána. Tak to je spíš otázka na tebe," přehodila Sedláčková s úsměvem řeč na svého snoubence. "Když spolu trénujeme, tak se na to i psychicky připravujeme. Ale při samotném galavečeru vypouštím a mám svůj svět, v podstatě zapomínám, že mám partnerku. To je, myslím, omluvitelné," vypráví pobaveně Horváth. 

Související obsah

​Oba nyní budou spolupracovat i s bývalým olympijským medailistou Rudolfem Krajem. "Ruda je dobrej, je to pohodář. Potřebujeme někoho, kdo nás bude následovat a nebude nás měnit. Strašně jsme si sedli a oficiálně je on náš trenér," což je novinka, kterou poprvé oznámili právě v pořadu K. O. magazín. Co dalšího boxerský pár prozradil, se dozvíte z videa nahoře.

Součástí pořadu je i zpravodajský servis, který vám vždy připomene všechno důležité. Zároveň se bude každý díl soutěžit o zajímavé ceny. Pořad K. O. magazín můžete sledovat pravidelně každé druhé pondělí od 16 hodin na TN LIVE

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.