Hokej

Salák si měl užívat v pánském klubu. Jeho manželka za lži hrozí právníkem

Salák si měl užívat v pánském klubu. Jeho manželka za lži hrozí právníkem
Alexandr Salák v rozhovoru s rozhodčím Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Alexandr Salák má skončit na Spartě z důvodu porušení smlouvy, ale prozatím zůstává hráčem pražského klubu. Na konci roku si měl zkušený brankář údajně užívat v pánském klubu, kde jej měla vyhmátnout jeho manželka Míša. Ta se vyjádřila na svém instagramu a hrozí právníkem.

Alexandr Salák měl podle webu iSport.cz na Spartě porušit smlouvu, kvůli čemuž měl nakročeno k přestupu do Švédska, kde v minulosti již působil. Tato možnost měla nicméně padnout. Přestup do SHL údajně ztroskotal na neexistující výstupní klauzuli, informaci přinesl deník Aftonbladet. Klub zatím nechce situaci ohledně jeho letošní jedničky komentovat. 

Konec ve Spartě ovšem není jediným tématem, které se kolem Saláka řeší. Podle zdrojů webu Blesk.cz si měl zkušený brankář užívat konec loňského roku v pánském klubu, kde jej měla načapat jeho o rok mladší manželka. 

Web Blesk.cz má navíc vyjádření svědků, že mělo dojít k bouřlivé hádce mezi Alexandrem Salákem a jeho manželkou. Někdejší český reprezentant si měl údajně hned hledat nové bydlení, jeho manželka odletěla do Dubaje a spekuluje se o tom, že utekla před manželem.

Sama Saláková toto nařčení odmítá. Ve svém příběhu na instagramu napsala: "Manželka neutekla před Spartou ani před manželem. Utekla, protože potřebovala sluníčko, moře a klid." Nyní matka pěti Salákových dětí vyhrožuje právníkem. 

Související obsah

"Odejít jsme měli už dávno," reagovala na dění v pražské Spartě Saláková. "Tuhle špínu na sebe a svého manžela házet nenechám," vyjádřila se již lehce naštvaná manželka zkušeného brankáře opět na svém instagramu. 

Manželka 35letého brankáře již v srpnu kritizovala chování fanoušků českobudějovického Motoru. Ti měli pořvávat pokřiky jako "smrt Spartě". Saláková uvedla, že se její děti bály, že bude ublíženo jejich tátovi. 

Vyjádření manželky Alexandra Saláka na instagramu:

Vyjádření manželky Alexandra Saláka na Instagramu Zdroj: koláž tn.cz / Instagram misasalak

Alexandr Salák v minulosti například napadl v KHL rozhodčího:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události