Fotbal

Sraz staré liverpoolské party? Za Gerrardem chce další exspoluhráč

Sraz staré liverpoolské party? Za Gerrardem chce další exspoluhráč
Steven Gerrard a Luis Suárez v dresu Liverpoolu | Zdroj: profimedia.cz

Steven Gerrard si v Aston Ville začíná budovat tým, který si představuje. Po obrovské posile v podání Brazilce Philippa Coutinha, který hned v prvním zápase zaznamenal branku a asistenci, má někdejší trenér Rangers políčeno na dalšího exspoluhráče z Liverpoolu, tedy Luise Suáreze.

Steven Gerrard se teprve před pár týdny stal novým trenérem Aston Villy a už si začíná skládat tým podle svého úsudku a přesvědčení. Do Birminghamu zavítal nedávno Philippe Coutinho, který gólem a asistencí v debutu naprosto zazářil. 

A nyní by do týmu slavného exzáložníka Liverpoolu mohlo přijít další zvučné jméno. Podle španělského novináře Gerarda Romera se chce po konci smlouvy v Atléticu Madrid připojit k týmu Stevena Gerrarda uruguajský útočník Luis Suárez. 

Tomu jeho kontrakt vyprší v létě, v té době bude jednomu z nejlepších střelců historie Liverpoolu již 35 let. Letos Suárez na klubové úrovni odehrál 27 utkání a vstřelil solidních devět branek. Aston Villa by tak jeho služby stále využila. 

Související obsah

​Suárez strávil v Liverpoolu čtyři sezóny a ve všech soutěžích nastřílel celkem 82 branek a přidal 59 asistencí. Nejlepší ročník zažil v poslední sezóně, kdy ve 33 zápasech v Premier League vstřelil 31 branek a přidal 17 asistencí. 

Současný Liverpool se v poháru trápil proti oslabenému Arsenalu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události