Hokej

Dobrá zpráva pro Pardubice. Kanadský snajpr prodloužil smlouvu

Dobrá zpráva pro Pardubice. Kanadský snajpr prodloužil smlouvu
Anthony Camara Zdroj: Profimedia

Vedení hokejových Pardubic ohlásilo nejen pro fanoušky parádní zprávu. V řadách východočeského celku zůstává i nadále kanadský útočník Anthony Camara, který prodloužil smlouvu o další dva roky.

"Jsme moc rádi, že Anthony spojí svoji další kariéru s Dynamem. Nabídli jsme mu další smlouvu, protože hned od svého příchodu prokazoval přesně ty kvality, kvůli kterým jsme ho přivedli. Jsme přesvědčeni, že nám v dalším průběhu této sezony i v následujících dvou letech pomůže k co největšímu úspěchu. Za nás je to jeden z nejlepších extraligových hráčů," prozradil pro klubový web sportovní ředitel Dynama Dušan Salfický.

Rodák z Toronta přišel do Pardubic v listopadu 2020 a bodově se mu daří na výbornou. Za první sezonu, ve které odehrál 44 zápasů, nasbíral 35 bodů (21 + 14). V play-off pak naskočil do osmi zápasů a zaznamenal stejný počet bodů.

Související obsah

​Letos se mu daří ještě daleko víc. Za 38 zápasů posbíral už 32 bodů (18 + 14) a vypadá to, že si tak vylepší své dosavadní maximum. Aktuálně jsou Pardubice na třetím místě se 76 body a na dvojici Třinec a Hradec Králové ztrácí body čtyři.

V loňské sezoně Pardubice vyhrály hokejovou Esport ligu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události