Fotbal

Chelsea má problém. Neočkovaní hráči si na půdě Lille možná nezahrají

Chelsea má problém. Neočkovaní hráči si na půdě Lille možná nezahrají
Zdroj: profimedia.cz

Pandemie koronaviru dost možná přitíží londýnské Chelsea. Francouzská vláda totiž zpřísnila opatření. Ta zakazují neočkovaným sportovcům účastnit se akcí v jejich zemi. The Blues hrají na hřišti Lille až 16. března

Na řadě je otázka, kolik hráčů Chelsea vlastně není očkovaných. Žádné oficiální zdroje tuto informaci zatím neuvádějí. V případě většího počtu hráčů by mohlo dojít u londýnského celku k velkým potížím směrem k postupu do další fáze. 

UEFA zatím neposkytla opatření proti pandemii koronaviru pro jarní část Ligy mistrů. Neočekává se ovšem, že by fotbalová organizace udělala nějaký krok k tomu, aby se utkání odehrálo na neutrální půdě. Její prezident Aleksander Čeferin veřejně vakcinaci podporuje. 

Související obsah

​Londýnská Chelsea v letošním ročníku obhajuje titul v Lize mistrů, v roce 2021 porazila v ryze anglickém souboji Manchester City 1:0. Další překážkou na cestě za obhajobou je francouzské Lille, které sice vyhrálo Ligue 1, ale letos se zatím trápí. Nepřítomnost neočkovaných by ovšem mohla francouzskému klubu pomoci. 

Chelsea může získat již druhou letošní trofej. Postoupila totiž do finále Carabao Cupu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události