Fotbal

Šílené scény v Brazílii. Divák hodil na hřiště otevřený nůž, připojili se další

Šílené scény v Brazílii. Divák hodil na hřiště otevřený nůž, připojili se další
Jeden z fanoušků v Brazílii hodil na hřiště nůž | Zdroj: Twitter @SelecaoTalk

Utkání hráčů do 20 let mezi Sao Paulem a Palmeiras nabídlo hodně dramatickou podívanou. Na konci prvního poločasu hodil jeden z fanoušků na hřiště otevřený nůž. Přidali se k němu i další, kteří na trávník naházeli jiné předměty. Někteří i vtrhli na hrací plochu. Policie nyní vyšetřuje, jak se to mohlo stát, a zodpovědné osoby hodlá potrestat.

Že Brazilcům koluje v žilách horká jihoamerická krev, je všeobecně známé, nyní ale někteří fanoušci zašli až příliš daleko. Během semifinálového utkání tamního poháru mezi Sao Paulem a Palmeiras se totiž domácí fanoušci rozhodli, že napadnou hráče soupeře, a začali na hrací plochu házet různé předměty, mezi kterými byla i zmíněná zbraň.

Poté diváci začali vnikat na hřiště, čemuž se snažili sami hráči Sao Paula zabránit vlastními těly. Policie si původně myslela, že nůž na hrací plochu přinesl jeden z nich, ale kamerové záznamy dokazují, že bodnou zbraň někdo hodil z tribuny. 

"V době přerušení vtrhli na hřiště dva fanoušci. Jeden z nich napadl hráče Palmeiras a druhého zastavili hráči Sao Paula," řekl důstojník Cesar Saad z policejní stanice pro potlačování zločinů na sportovních stadionech. "Ve stejném okamžiku byly na hřiště vhozeny nějaké předměty. Po detailním rozboru jsme došli k závěru, že nůž byl jedním z nich. V tuto chvíli je na civilní policii, aby zjistila, jak je možné, že se nůž dostal na stadion, a kdo fanoušky kontroloval u vstupu," doplnil Saad.

V říjnu ohrožovali fanoušci Marseille hráče PSG:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události