Tenis

Krejčíková se Siniakovou válí, po další výhře jsou v deblovém čtvrtfinále

Krejčíková se Siniakovou válí, po další výhře jsou v deblovém čtvrtfinále
Zdroj: profimedia.cz

Právem patří mezi nejlepší deblový ženský pár na světě česká dvojice Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková. Olympijské vítězky to potvrzují i na začátku letošní sezóny. Na Australian Open postoupily již do čtvrtfinále, které si v mixu zahraje i Lucie Hradecká.

Lucie Hradecká se v mixu s Ekvádorcem Escobarem dostala již do čtvrtfinále celého Australian Open. V pondělí brzy ráno středoevropského času se jim povedlo ve dvou setech přehrát mexicko-salvadorskou dvojici Olmosová/Arevalo. 

Na kurtu se v pondělních ranních hodinách představila také Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková. České tenistky usilovaly o postup mezi osm nejlepších deblových dvojic turnaje proti Collinsové a Krawczykové.

Olympijské vítězky si v prvním setu podržely svůj servis, soupeřky naopak ten předposlední ztratily, což znamenalo, že úvodní hra patřila po osmatřiceti minutách Krejčíkové se Siniakovou. 

Související obsah

​Ve druhém setu přišel brejk mnohem dříve, a to za stavu 3:2 pro českou dvojici. Nakonec se tato ztráta ukázala jako rozhodující, americké soupeřky prohrávaly o dva gemy, což se proti světovým jedničkám moc nevyplatilo. Krejčíková a Siniaková si tak zahrají čtvrtfinále. 

Výsledky Australian Open:

Olmosová/Arevalo – Hradecká/Escobar 0:2 (4:6, 4:6)
Krejčíková/Siniaková – Collinsová/Krawczyková 2:0 (6:4, 6:4)

Barbora Krejčíková před Australian Open prohrála s Badosaovou. Na prvním grandslamu je ovšem již ve čtvrtfinále:​

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události