Liverpool jako Jekyll a Hyde. Šťastný Klopp po výhře rozdával fanouškům pivo

Fotbalisté Liverpoolu o víkendu porazili Crystal Palace a snížili náskok vedoucích Citizens na devět bodů. Trenér Jürgen Klopp tak neskrýval velké nadšení. Sice prohlásil, že jeho tým byl ve hře jako Jekyll a Hyde, přesto výkon hodnotil pozitivně. Dobrou náladu přenesl i na fanoušky, kteří přišli Liverpool na Selhurst Park Stadium podpořit. Po utkání několika z nich rozdal piva.

Liverpool se ve 23. kole anglické Premier League střetl s Crystal Palace a šel si už od začátku za vítězstvím. V 8. minutě se prosadil po skvělé hlavičce Virgil van Dijk, na kterého ještě v prvním poločase navázal parádní ranou z ostrého úhlu Alex Oxlade-Chamberlain. I když soupeř druhému celku soutěže pořádně zatopil, body mu vzít nedokázal.

Reds se totiž nakonec radovali z vítězství 3:1. Jak ale přiznal trenér Klopp, výkon týmu byl jako den a noc. "Byl to trochu fotbal Jekylla a Hydea. Bylo vidět, jak dobří umíme být. Prvních 35 minut jsme byli neuvěřitelní," popsal lodivod liverpoolské lavičky, jenž dovedl mužstvo z Anfield Road k triumfu.

Jeho radost byla o to větší, že Manchester City remizoval se Southamptonem, a Reds tak poprvé po třinácti utkáních snížili náskok vedoucího celku soutěže na devět bodů. K tomu ještě mají zápas k dobru a mohli by se dotáhnout i na menší rozdíl.

​Aby si vítězné oslavy užili i fanoušci, kteří Liverpool v Londýně podporovali, udělal Klopp hezké gesto. Vzal z týmového autobusu několik piv a rozdal je svým příznivcům.