Fotbal

Rozhodčí si zapomněli praporky. Zachránilo je koště a reflexní vesty

Rozhodčí si zapomněli praporky. Zachránilo je koště a reflexní vesty
Domácky vyrobený praporek pomezního rozhodčího | Zdroj: Profimedia

Hodně vtipná a netradiční situace se udála při zápase jihoamerické kvalifikace o mistrovství světa mezi Chile a Argentinou. Dvojice pomezních rozhodčích si zapomněla praporky a pomoci si museli koštětem a reflexními vestami.

Dvojice brazilských rozhodčích Fabricio Vilarinho a Rodrigo Figueiredo přijela z hotelu na stadion, ale na místě zjistili, že nemají to nejdůležitější pro jejich práci –⁠ praporky. Ty si totiž zapomněli právě na hotelu a museli tak improvizovat.

Nakonec vše vyřešili díky koštěti a reflexním vestám. Koště zkrátili, namotali na něj vestu a domácky vyrobený praporek byl na světě. Zápas nakonec zvládla Argentina, která zvítězila 2:1.

Související obsah

První gól vstřelil Ángel Di María, následně vyrovnal domácí Ben Díaz, ale ještě v prvním poločase rozhodl Lautaro Martínez z Interu Milán. Argentinci jsou aktuálně na druhém místě kvalifikace a už mají zajištěné místo na prosincovém mistrovství světa v Kataru. Argentina neprohrála už 28 zápasů v řadě. Chile je na sedmém místě, ale stále má šanci na postup.

Takto rozhodčí poškodil AC Milán v Serii A:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události