Další sporty

Dallas Cowboys zaplatili šmírovaným roztleskávačkám 51 milionů odškodné

Dallas Cowboys zaplatili šmírovaným roztleskávačkám 51 milionů odškodné
Zdroj: profimedia.cz

Tým z NFL, Dallas Cowboys, vyplatil přes 51 milionů korun čtyřem roztleskávačkám, které obvinily člena výkonného výboru z voyeurismu.

Obrovské odškodnění 2,4 milionu dolarů tým vyplatil jako vyrovnání čtyřem ženám z ikonického týmu roztleskávaček, které ke Cowboys neoddělitelně patří stejně jako maskot Rowdy, jak informovalo ESPN.

Na vyrovnání se měly všechny zúčastněné strany domluvit už v roce 2016. Součástí dohody je i plné mlčení, čtyři dotyčné již nejsou klubem zaměstnány.

Roztleskávačky obvinily vice prezidenta klubu pro vztah s veřejností Richarda Dalrympla, který je měl špehovat a natáčet na iPhone v roce 2015, zatímco se dámy v šatně převlékaly. Do šatny se měl dostat za použití bezpečností karty. Dalrymple byl také v minulosti osočen z pořizování oplzlých fotek Charlotte Jones Andersonové, dcery majitele klubu Jerryho Jonese a výkonné vice prezidentky Dallas Cowboys.

Související obsah

Dalrymple obvinění odmítl a stejně tak klub. Přiznal, že v šatnách byl, ale údajně hledal toaletu a nevěděl, že je v místnosti někdo další. Rovněž se během vyšetřování jeho telefonu nenašly žádné fotky jako důkaz. Nicméně v únoru po 32 letech Cowboys opustil. Podle jeho slov jeho rozhodnutí nemá nic společně se zmíněnými obviněními.

Hvězda NFL Rob Gronkowski chytil rekordní catch z výšky 183 metrů:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události