Další sporty

Ostuda hvězdy NFL. Fotografka spadla z pódia, hráč Rams se otočil a odešel

Ostuda hvězdy NFL. Fotografka spadla z pódia, hráč Rams se otočil a odešel
Matthew Stafford při oslavách zisku Super Bowlu. | Zdroj: Profimedia.cz

Tak tohle se jen tak nevidí. Quarterback Matthew Stafford se před pár dny mohl se svým týmem Rams radovat ze zisku populárního Super Bowlu, který celek Los Angeles ukořistil v bitvě proti Cincinnati Bengals. Při následných oslavách se ale 34letý hráč NFL zachoval pořádně hloupě. Před jeho očima upadla z oslavného pódia fotografka, jež dokumentovala hráčské radovánky. Stafforda její pád vůbec nerozhodil, jen se otočil a odešel. Ženě se naopak vydala na pomoc jeho partnerka.

Nejdřív se radoval, pak mu úsměv na rtech pěkně zamrzl. Quarterback celku Los Angeles Rams, který před pár dny opanoval Super Bowl, ze sebe udělal pořádného hlupáka a bezcitného mizeru. Matthew Stafford totiž při oslavách slastného triumfu nechal na holičkách ženu, která spadla z pódia. 

Fotografka Kelly Smileyová na vyvýšené ploše natáčela oslavy vítězného týmu. Když fotila Stafforda a jeho partnerku, nevšimla si, že už je na okraji pódia a spadla z něj. Hvězda NFL se místo pomoci otočila zády a odešla. O to, co se ženě stalo, se zajímala jen hráčova manželka. 

A že to nebylo nic obyčejného. Smileyová si totiž při pádu poranila páteř. Klub se za netečného hráče postavil a vydal za sebe i svého quarterbacka prohlášení. "S Kelly komunikujeme od incidentu a je nám líto, co se stalo. Uhradíme všechny její nemocniční účty. Přejeme brzké uzdravení," uvedl pro CBS News.

Související obsah

Podle zpráv blízkých zdrojů už byla Smileyová převezena do domácí péče. Částka na účtu, který byl založen na podporu její léčby, během pátku narostla na 48 tisíc dolarů, tedy na více než jeden milion korun.

Hostem Nastaveného času byl nedávno Jan Štiegler, expert na NFL:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události