Šílená Neymarova penalta. Brazilec si udělal pořádnou ostudu

Brazilský útočník Neymar bude mít asi těžké spaní. 30letý fotbalista Paris Saint-Germain totiž v ligovém utkání proti Nantes předvedl doslova mizerně kopnutou penaltu. Jeho tým tak překvapivě padl 1:3.

Sobotní zápas v Ligue 1 dopadl pro pařížský celek velkou ostudou. PSG totiž už po poločase prohrávalo s Nantes 0:3. Na začátku druhé půli pak sice Brazilec Neymar snížil na 1:3. Jenže stejný muž vzápětí předvedl šílenou minelu při exekuci pokutového kopu.

30letý útočník si postavil míč na penaltový puntík a pak předvedl svůj typický pomalý rozběh. Jenže jeho následná střela se sotva došourala k brankáři a navíc nebyla ani dobře mířená.

​Gólman Nantes Lafont tak neměl s pokutovým kopem žádný problém a Neymarův pokus bezpečně chytil, naopak brazilský útočník se chytal za hlavu. Paris Saint-Germain, za který nastoupilo útočné trio Neymar - Mbappé - Messi, nedokázal ve zbytku zápasu skóre zvrátit a nakonec překvapivě padl 1:3.