Další sporty

LeBron James má jasné plány. Pokud mě chcete v týmu, draftujte mého syna

LeBron James má jasné plány. Pokud mě chcete v týmu, draftujte mého syna
LeBron James na tiskové konferenci během Utkání hvězd | Zdroj: Profimedia.cz

Součástí aktuálního Utkání hvězd v NBA jsou i mediální výstupy největších postav současné NBA. Do této kategorie spadá i LeBron James, který se vyjadřoval ke své budoucnosti. Kariéru chce zakončit poté, co odehraje jeden rok se svým synem Bronnym.

LeBron James patří mezi nejlepší basketbalisty celé historie, ale jeho kariéra se pomalu dostává ke svému konci. Sedmatřicetiletý rodák z Ohia dokonce vyřkl datum. Plánuje si totiž zahrát po boku svého syna, který půjde na draft v roce 2024.

"Svoji poslední sezónu odehraju se svým synem," pronesl LeBron. "Kdekoliv Bronny bude, tam budu i já," plánuje čtyřnásobný vítěz NBA. "Udělám cokoliv pro to, abych si se synem na jeden rok zahrál. V tento moment nepůjde o peníze," dodal James pro web The Athletic

Bronny James aktuálně působí ve středoškolském basketbalovém celku Sierra Canyon School v Kalifornii. Sedmnáctiletý rozehrávač půjde na draft v roce 2024, podle odhadů ESPN by mohl přijít na řadu kolem 43. místa. 

Související obsah

"Pokud mě chcete v týmu, draftujte Bronnyho," vzkázal všem 30 týmům hvězdný LeBron James, který si díky své pozici může prakticky diktovat, co chce. Promluvil i o svém návratu do Clevelandu, kde strávil dlouhých 11 let. "Dveře nejsou nikdy zavřené. Neříkám, že se vrátím, ale netuším, co se v budoucnu stane. Ani nevím, kdy mi končí kontrakt," zakončil James.

Smlouva Jamesovi v Los Angeles končí po následující sezóně, takže rok předtím, než bude jeho syn draftován. Předpokládá se tedy, že 37letý LeBron podepíše s někým smlouvu na jeden rok a poté si počká na šťastlivce, který vezme mladého Bronnyho.

LeBron James má ruce všude, podívejte se na jeho parádní blok z letošní sezóny:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události