Mbappé skóroval, Messi nahrával a PSG opět vítězí. Náskok má už 16 bodů

PSG po porážce z minulého kola už opět zabralo a bere tři body. V souboji se Saint-Étienne mělo sice vlažnější vstup, ale v dalším průběhu se rozehrálo a hlavně díky dvojici Mbappé-Messi Pařížané vyhráli 3:1.

Hosté se nečekaně dostali do vedení v 16. minutě. Denis Bouanga obral u pokutového území o míč Pereiru a následnou tvrdou ranou propálil Donnarummu. Těsně před koncem prvního poločasu ale domácí dokázali srovnat krok.

Na krásnou přihrávku Messiho si za obranu naběhl Kylian Mbappé. Ten sice vypálil přímo do Bernardoniho, jenž si míč srazil do branky. Ihned po změně stran PSG otočilo vývoj skóre.

​Messi opět ukázal, jak skvělým technikem je, když se zbavil několika soupeřů, dostal se do vápna a opět našel Mbappého. Ten následně z první propálil hostujícího gólmana.

PSG nakonec odskočilo na rozdíl dvou branek. Mbappé krasným centrem šajtlí poslal míč na zadní tyč, kde si na něj naskočil Danilo Pereira a zvýšil na 3:1. Pařížané tak mají před druhým Nice náskok 16 bodů. To totiž pouze remizovalo se Štrasburkem 0:0.