MMA

Jindrová si vybojovala smlouvu v PFL, slavila s ukrajinskou vlajkou

Jindrová si vybojovala smlouvu v PFL, slavila s ukrajinskou vlajkou
Zdroj: TV Nova

Česká zápasnice smíšených bojových umění Martina Jindrová si v noci vybojovala smlouvu v americké organizaci PFL. Portugalku Jacqueline Cavalcantiovou zdolala na body a po zápase byla vybrána mezi vyvolené pro letošní sezónu, čeká ji zápolení v lehké váze. Vítězství si vychutnala s ukrajinskou vlajkou kolem ramen.

Akce se jmenovala PFL Challenger Series a z ní dvě zápasnice postupovaly přímo do sezóny, která funguje jako taková liga s více zápasy. Zkušená svěřenkyně trenéra Petra Ondruše se postavila proti Portugalce Jacqueline Cavalcantiové, kterou porazila na body. Dva sudí byli pro Jindrovou, jeden pro Cavalcantiovou. 

Zápas Češky s Portugalkou byl hlavním zápasem akce, předchozí tři duely skončily všechny v prvním kole, a tak se rozhodčí rozhodovali až v tom posledním souboji. Společně s Jindrovou si smlouvu vysloužila také Jeslen Mishellová, která porazila technickým knokautem Julii Dornyovou. Jednatřicetiletá česká zápasnice si profesionální rekord vylepšila na 4–2.

Související obsah

​Podívejte se na údery Martiny Jindrové ve druhém kole:

Při rozhodování sudích se české zápasnici velice jasně ulevilo a zaradovala se na celý oktagon, zatímco měla ukrajinskou vlajku kolem ramen. Následně bylo oznámeno, že smlouvu si vybojovala právě Jindrová. Tu tak čeká nabitá sezóna, během které naskočí hned do několika zápasů na americké půdě, turnaj PFL Challenger se konal ve floridském Orlandu. 

Podívejte se na rozhovor s Martinou Jindrovou před debutem v PFL:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události