Nechutné chování fanoušků Sparty, po prohře v derby zdemolovali Eden

Fanoušci Sparty Zdroj: profimedia.cz

Tak tohle si fanoušci Sparty za rámeček určitě nedají. Po prohraném derby proti Slavii se totiž letenští příznivci rozhodli, že alespoň poničí domácí stánek sešívaných. V Edenu tak způsobili pořádnou spoušť, což ukazují zveřejněné obrázky.

Slavia Praha si v 302. derby poradila se Spartou 2:0, když se trefil Lingr a těsně před koncem druhého poločasu také Schranz. Díky tomu se sešívaní vyšvihli zpátky na první místo v lize.

Nicméně po vyhraném zápase Slavie se více řeší chovaní sparťanských fanoušků. Ti už řádili během utkání, když ve chvíli, kdy Sparta toužila po vyrovnání, zapálili sedačku v jejich sektoru a několik minut se nehrálo.

​Následně polský rozhodčí Marciniak nastavil rovnou 11 minut, během kterých si ale Sparta už nedokázala vytvořit pořádnou šanci, a naopak Slavia podruhé udeřila.

Po prohraném zápase si pak příznivci týmu z Letné pravděpodobně potřebovali vybít vztek a vrhli se na záchody v Edenu, které totálně zdemolovali. Spoušť na slávistickém stadionu dokumentují zveřejněné obrázky.