Betis i přes blikanec Fekira vyhrál, Barcelona zničila Osasunu

Fotbalisté Betisu Sevilla nadále figurují na předních příčkách ve španělské lize. Po nedělní výhře 1:0 nad Athleticem Bilbao na chvíli poskočili na čtvrtou příčku v tabulce zajištující Ligu mistrů. Ve večerním utkání ale Betis přeskočila Barcelona, která s přehledem porazila Osasunu.

Katalánci neprohráli už deset utkání v řadě a svou aktuální formu ukázkově demonstrovali nad Osasunou. Barcelona o své výhře rozhodla už v prvním poločase, kdy nasázela tři branky. Dva góly pak vsítil Ferrán Torres.

Ve druhé půli pak domácí přidali ještě jednu trefu a vyhráli 4:0. Díky tomuto vítězství se navíc dostali o skóre i přes doposud třetí Atlético Madrid. Betis je naopak i přes nedělní výhru opět na pátém místě.