Další sporty

Úsměvy i párek v rohlíku. Eva Samková se po zranění vrátila na snowboard

Nejznámější a nejúspěšnější česká snowboardcrossařka Eva Samková se po ošklivém zranění na konci minulého roku vrátila na sjezdovku. Na svém instagramu se pochlubila videem, kde si užívala na prkně a ukázala i úsměvy. Návrat si navíc zpříjemnila párkem v rohlíku.

Eva Samková si zlomila oba kotníky v první polovině prosince a v lednu musela odpískat také olympijské hry, kde by byla favoritkou na zisk zlaté olympijské medaile. "Jakékoli jiné rozhodnutí by znamenalo riziko nejen pro sportovní kariéru, ale i pro civilní život," řekl profesor Pavel Kolář z Centra pohybové medicíny.

Nyní se oblíbená česká snowboardcrossařka vrátila na svah a rozdávala úsměvy na všechny strany. Svou první jízdu po třech měsících pak oslavila zaslouženým párkem v rohlíku. "Vítej zpět, bohyně," přijal ji zpátky například oficiální profil Svazu lyžařů ČR. 

Související obsah

​Zatím se ovšem neví, kdy by mohla Samková naskočit zpátky do plného tréninku i následného závodění. Je ovšem hezké vidět 28letou rodačku z Vrchlabí, jak rozdává úsměvy a užívá si sněhu. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události