Další sporty

Rebel Durant má další přešlap. Za nadávky fanouškům zaplatí drobné

Rebel Durant má další přešlap. Za nadávky fanouškům zaplatí drobné
Kevin Durant v dresu Brooklynu Zdroj: Profimedia

Jeden z nejlepších basketbalistů současnosti má další průšvih. V utkání s Dallasem Kevin Durant pokřikoval na fanoušky a za nevhodné chování dostal pokutu. Peněžní trest ale téměř jistě nepocítí, výhodou je, že může v zápasech pokračovat.

Situace se stala v utkání s Dallasem Mavericks, které se hrálo v noci na čtvrtek. Po přerušení hry byl Durant připraven pokračovat, ale v ten moment se otočil a na fanoušky pod košem zařval: "Držte hubu!" S podivením se to stalo na palubovce týmu Brooklyn Nets, za který Durant hraje. 

NBA jej o víkendu potrestala pokutou 25 000 dolarů (cca 560 tisíc korun). Pro Duranta to ovšem nic nebude, protože ročně bere neuvěřitelných 42 000 000 dolarů (přes 945 milionů korun). Hvězda Brooklynu věděla, že trest dostane, a hned po zápase si z toho na twitteru udělala srandu. Koukněte se sami:

Související obsah

​Pro Duranta to není zdaleka první průšvih v sezoně. Stejně se opřel do fanoušků v prosinci, kdy byl potrestán stejnou pokutou, tehdy pronesl: "Zavři hu*u, ty zku***syne." Během letošního ročníku například hodil míč mezi diváky a také zasáhl protihráče loktem do obličeje. Jinak je ale na palubovce pro Nets nepostradatelný.

V noci si připsal jednu trojku a asistenci Tomáš Satoranský:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události