Satoranský s Krejčím v NBA bodovali, jejich týmy ovšem prohrály

Vít Krejčí v utkání s Miami Heat Zdroj: Profimedia.cz

V noci byli v akci oba čeští basketbalisté, kteří působí v NBA. Tomáš Satoranský zaznamenal jednu trojku a přidal také asistenci, na palubovce navíc strávil necelých deset minut. Krejčí měl také tři body a přidal pět doskoků, ale jeho Oklahoma padla na půdě Miami Heat.

Washington, kam se Tomáš Satoranský letos vrátil, zažívá naprosto šílené období, které jej nejspíše připraví o šance zahrát si play-off. Wizards prohráli již pošesté v řadě, naposledy nestačili na New York Knicks. Český basketbalista roku si připsal jednu trojku a měl i zajímavou asistenci, jeho body ale při prohře 97:100 nakonec nestačily.

"Saty" strávil na hřišti devět minut a 45 sekund, zaznamenal tři body, jednu asistenci a dva doskoky. Jeho celek je na 12. fleku a padl s týmem, který je o jedno místo před ním. Hrál také předposlední celek Západu, který se spíše připravuje na následující draft nováčků a také prohrává jeden zápas za druhým.

Vít Krejčí dostává v posledních zápasech hromadu prostoru a proti vedoucímu celku Východu strávil na hřišti dlouhých 29 minut a 11 sekund. Během této doby si připsal tři body a pět doskoků, ke svému výkonu přidal i dvě asistence. Miami se nakonec radovalo z vítězství 120:108, Oklahoma prohrála již poosmé v řadě.