MMA

Bývalý gólman Chelsea umlátil soupeře v KSW, titul obhájil Parnasse

Zápasník Ricardo Prasel, který je bývalým brankářem Chelsea, dokázal při premiéře v organizaci KSW zvítězit. Svého soupeře Michala Kitu dokázal porazit po technickém KO. V titulovém souboji pak zvítězil Francouz Salahdine Parnasse, který porazil Poláka Rutkowskiho díky submisi.

Brazilec Ricardo Prasel se v minulosti věnoval fotbalu a v 18 letech, coby gólman Chelsea, dokonce kryl záda Petru Čechovi jako brankářská trojka. Kvůli zranění se ale Prasel přesunul k MMA a nyní má za sebou premiéru v polské organizaci KSW.

Ta navíc dopadla úspěšně. Poláka Michala Kitu udolal ve 2. kole, když mu uštědřil několik tvrdých ran a sudí zápas raději předčasně ukončil. Bývalý fotbalista tak slaví výhru v těžké váze KSW.

Související obsah

​​Naopak v titulovém souboji pérové váhy obhájil pás Salahdine Parnasse, jenž porazil Poláka Rutkowskiho, který dříve slavil titul v organizacích FEN a Babilon. Ke klíčové chvíli došlo ve čtvrtém kole, kdy 24letý Francouz nasadil škrcení a Daniel Rutkowski musel odklepat.

Výsledky KSW 68:

Salahdine Parnasse – Daniel Rutkowski submise (4. kolo)

Tomasz Romanowski – Michal Pietrzak (jednomyslné rozhodnutí)

Damian Janikowski – Tomasz Jakubiec (KO/TKO, 1. kolo)

Ricardo Prasel – Michal Kita (KO/TKO, 2. kolo)  

Patryk Kaczmarczyk – Michal Domin (KO/TKO, 2. kolo)

Albert Odzimkowski – Tommy Quinn - původně výhra Odzimkowskiho (KO/TKO, 1. kolo), po přezkoumání byl výsledek anulován kvůli úderu proti pravidlům. 

Rafal Kijanczuk – Yann Kouadja (KO/TKO, 1. kolo)

Piotr Kacprzak – Jose Marcos Lima Santiago Jr. (jednomyslné rozhodnutí)

Adam Tomasik – Marcin Trzcinski (jednomyslné rozhodnutí)

Parnasse uškrtil Rutkowskiho a v KSW obhájil pás šampiona:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události