Další sporty

Špatné dny hvězdného LeBrona. Nejdříve Zlatá malina, pak ošklivé zranění

Špatné dny hvězdného LeBrona. Nejdříve Zlatá malina, pak ošklivé zranění
Basketbalista LeBron James | Zdroj: profimedia.cz

Hvězdný basketbalista LeBron James neprožívá zrovna šťastné období. 37letý hráč Los Angeles Lakers se v posledním zápase proti New Orleans Pelicans zranil a je možné, že nebude moci zasáhnout do dalších utkání v NBA. Hrající sportovní legenda nezazářila ani na filmovém plátně, za účinkování ve snímku Space Jam: Nový začátek získal anticenu Zlatou malinu.

LeBron James si během zápasu proti Pelicans poranil kotník a jeho zranění nevypadá vůbec dobře. 37letá hvězda Lakers sice utkání dohrála a nastřílela úctyhodných 39 bodů, jeho tým ale nakonec padl a prohrál 108:116.

Nyní to navíc vypadá, že James vzhledem ke svému bolavému kotníku do dalších utkání nezasáhne. To pro tým z Los Angeles není zrovna optimistická zpráva vzhledem k tomu, že šampion NBA z roku 2020 balancuje na hraně postupu do letošního play-off.

Související obsah

​Aktuálně patří Lakers v Západní konferenci 10. místo, které by je poslalo do předkola vyřazovací části. Do konce základní části pak chybí osm zápasů.

Bolestivé zranění prožil LeBron James i v minulém roce:

​"No, je to ošklivé. Právě teď je to dost ošklivé a bohužel se také chystáme naskočit do letadla, takže se musím nepřetržitě léčit a sledovat, co se bude (s kotníkem pozn. red.) den za dnem dít, ale teď je to docela bolestivé,“ promluvil LeBron James ke svému zranění na tiskové konferenci po utkání s Pelicans.
Slavnému basketbalistovi se letos herně daří a patří k oporám týmu. Horší to ale bylo s jeho hereckým vystoupením ve filmu Space Jam: Nový začátek. Za svůj výkon na stříbrném plátně totiž dostal anticenu Zlatá malina v kategorii nejhorší herec.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události