Fotbal

Syn italské fotbalové ikony to má v noze. Takhle si to táta ale asi nepředstavoval

Syn italské fotbalové ikony to má v noze. Takhle si to táta ale asi nepředstavoval
Alessandro Del Piero Zdroj: Profimedia

Italská fotbalová legenda Alessandro Del Piero ukončila profesionální kariéru už před dlouhými osmi lety. Teď však bývalý forvard ukázal, že mu v rodině možná roste zdatný nástupce. Na svém instagramu totiž zveřejnil video, kde je vidět, jakou má jeden z jeho synů přesnou mušku.

V době aktivní kariéry platil za jedno z největších útočných es, které sázelo góly na počkání. Ty Del Piero střílel především za Juventus, ale i za italskou reprezentaci. V roce 2014 ale pověsil kopačky na hřebík a odešel do fotbalového důchodu. 

Teď na svých sociálních sítích ukázal, že v jeho rodině možná vyrůstá další ofenzivní hvězda. Na instagram totiž umístil video, kde ukazuje vytříbenou mušku svého syna Tobiase.

Oba jsou na pláži a zatímco italská ikona stojí u moře, její syn se opírá do připraveného míče a centruje směrem k otci. Míč trefuje Del Piera přímo do hlavy.

Související obsah

​"Promiň, tati," stojí u popisku vtipné nahrávky, kterou už olajkovaly desítky tisíc sledujících. "Přísahám, dal to na první pokus," vyjádřila se k videu i chlapcova maminka a partnerka mistra světa z roku 2006, aby si nikdo nemohl myslet, že natočil naschvál jen jeden z více pokusů. 

Takto vypadala parádička věhlasného fotbalisty Kevina De Bruynea. Třeba se Tobiasi del Pierovi jednou povede něco podobného:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události