Češi v přáteláku s Walesem remizovali, Souček se krásně trefil

Tomáš Souček střílí gól v utkání proti Walesu | Zdroj: profimedia.cz

Česká fotbalová reprezentace v přátelském utkání proti Walesu remizovala 1:1. O jediný gól českého týmu se postaral krásnou střelou Tomáš Souček, za domácí ale vzápětí vyrovnal Colwill.

Čeští fotbalisté si z přátelského zápasu proti Walesu odváží remízu 1:1. Skóre otevřel Tomáš Souček krásnou trefou bez přípravy. Domácí však našli rychlou odpověď. O dvě minuty později se prosadil Rubin Colwill a bylo srovnáno.

Po poměrně svižném prvním poločase, ale přišel útlum ve druhé půli. Oba týmy své sestavy řádně prostřídaly a kvalita hry šla rapidně dolů. Wales se snažil nakopnout střídající Gareth Bale, ale ani on se zásadně neprosadil.

​To trenér Jaroslav Šilhavý musel nuceně střídat brankáře Staňka a záložníka Masopusta, oba hráči se totiž zranili. Pro českého kouče to navíc možná bylo jeho poslední představení. V následujících dnech se totiž bude řešit jeho budoucnost u národního týmu.

Čeští fotbalisté do 21 let pak v úterním odpoledním zápase porazili Andorru 3:0 a zajistili si minimálně baráž o postup na mistrovství Evropy. Nicméně ve hře je i přímý postup ze skupiny G.