Další sporty

Satoranský proti Orlandu zaznamenal double-double, dařilo se i Krejčímu

Tomáš Satoranský potvrdil parádní formu v zámořské NBA a dalším suprovým výkonem pomohl svému Washingtonu ke třetí výhře v pěti posledních zápasech. Český reprezentant si sice nepřipsal ani jeden bod, ale pomohl deseti doskoky a 13 asistencemi. Dařilo se také Krejčímu v dresu Oklahomy, který zapsal devět bodů a přidal po pěti asistencích a doskocích.

Nejlepší věc, která se Tomáši Satoranskému letos přihodila, byl návrat do hlavního města Spojených států amerických. V posledních duelech potvrzuje, že do NBA stále patří. Proti Orlandu sice nedal ani jeden bod, ale několik dalších jich připravil. Po deseti doskocích a 13 asistencích se dokonce raduje z double-double. Satoranský se stal teprve třetím hráčem historie, který zaznamenal double-double bez toho, aniž by vstřelil jediný koš.

Na palubovce strávil celkem 26 minut a 58 sekund, což byl pátý nejdelší čas z hráčů Wizards, ve statistice účasti na hřišti byl dokonce na čtvrtém fleku celého duelu. Jednou to "Saty" zkoušel za tři body, ale neuspěl. Washington díky Satoranskému i bodovému přídělu skvěle hrajícího Kristapse Porzingise (35 bodů) zvítězil 127:110.

Související obsah

​Hodně prostoru dostává také největší talent českého basketbalu Vít Krejčí, jenž působí v jednom z nejhorších celků celé soutěže. Proti Atlantě jeho Oklahoma padla o propastných 18 bodů. Rodák ze Strakonic odehrál ze všech hráčů v utkání nejvíce času na palubovce (35:07) a dařilo se mu i střelecky. 

Celkem z toho bylo devět bodů, pět doskoků a stejný počet asistencí. Hned desetkrát ze hry střílel na koš, šestkrát to bylo za tři body, ale trefil se tímto stylem pouze jednou. Stoprocentní byl ovšem z trestných hodů, proměnil šest ze šesti. Hvězdou utkání se stal se 41 body Američan Trae Young. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události