Hokej

Smolař Kaše. Toronto jej zařadilo na listinu dlouhodobě zraněných hráčů

Zranění českého hokejového útočníka Ondřeje Kašeho je vážnější, než se čekalo. Od 11 dní starého střetu s Mattem Duchenem z Nashvillu se hráč Toronta neobjevil na ledě a klub jej nyní zařadil na listinu dlouhodobě zraněných hráčů. To znamená, že se do hry vrátí nejdříve na konci základní části.

K osudnému kontaktu mezi Kašem a Duchenem došlo na začátku druhé třetiny ve středním pásmu. Kanadský útočník trefil hráče Toronta loktem a ramenem do hlavy. Kaše byl okamžitě odveden do šaten a už se do hry nevrátil.

Od té doby rodák z Kadaně absentuje. Vynechal zápasy proti New Jersey, Montrealu, Floridě a Bostonu. Jelikož se jeho stav vůbec nelepší, umístilo ho Toronto na listinu dlouhodobě zraněných hráčů, což mu poskytne dostatek času, aby se zotavil z čehokoli, co ho trápí. Vrátit by se měl nejdříve na konci základní části.

Související obsah

​Kaše není jediným českým hráčem dresu Toronta, který se v poslední době zranil. Petra Mrázka v noci na středu opět dostihly potíže s třísly, kvůli kterým musel v zápase proti Bostonu střídat už v 8. minutě. V brance ho nahradil Erik Källgren. Četná zranění u Maple Leafs alespoň pomohla jinému Čechovi Filipu Královi k povolání do hlavního týmu. Zda bude pouze zdravým náhradníkem, nebo se dočká debutu v NHL, ukáže až čas.

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události