Tenis

Bouřlivák Kyrgios zkritizoval Hantuchovou, ta okamžitě vrátila úder

Bouřlivák Kyrgios zkritizoval Hantuchovou, ta okamžitě vrátila úder
Australský tenista Nick Kyrgios | Zdroj: profimedia.cz

Mezi tenistou Nickem Kyrgiosem a bývalou slovenskou hráčkou Danielou Hantuchovou došlo ke slovní přestřelce. Australanovi se nelíbilo, že se někdejší světová pětka vyjádřila k formě úřadující šampionky US Open Emmy Raducanuové. Slova čtyřnásobné grandslamové vítězky ve smíšené čtyřhře proto ostře zkritizoval. Sama Hantuchová věc nenechala být a zareagovala. Rodák z Canberry by podle ní měl i přes svou zaneprázdněnost číst celé rozhovory, než něco začne komentovat.

"Co je to se starými hráči ve sportovním důchodu, kteří vyjadřují názor na současné hvězdy? Bože. Četl jsem článek, kde bývalá hráčka mluvila o Raducanuové. Bez urážky, ale ta má už teď daleko větší jméno než ona," napsal bouřlivák Nick Kyrgios na svůj twitter, kde zkritizoval bývalou světovou pětku Danielu Hantuchovou.

Ta po konci aktivní kariéry působí jako expertka a nedávno se nechala slyšet, že senzační vítězka US Open z loňské sezony pomalu ztrácí lesk. Po nečekaném triumfu ve Flushing Meadows totiž její výkonnost začala klesat, a Slovenka se tak domnívá, že má teprve 19letá britská hráčka na víc.

Kyrgiosovy řeči navíc nebrala příliš vážně a proti Australanově slovní smeči se postavila čelem. Jeho řeči mu skvěle vrátila. "Nicku, prosím tě. Než budeš příště něco komentovat, poslechni si nejdřív celý rozhovor. Vím, že jsi velmi zaneprázdněný, ale přece…," poškádlila Australana na twitteru.

Související obsah

​"Emma má můj respekt, mám ji ráda. Proto jsem přesvědčená, že díky talentu může dosáhnout daleko více věcí než doposud. To stejné platí i pro tebe," doplnila čtyřnásobná grandslamová vítězka ve smíšené čtyřhře, aby uvedla věci na pravou míru. A přidala i malý vzkaz ke kariéře svého "protivníka".

Míč je teď znovu na Kyrgiosově straně. Bude ještě reagovat?

Nick Kyrgios je známý bouřlivák. Takhle si zanadával na tiskové konferenci:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události