Zegras to udělal znovu! "Michiganem" vyhnal z brány českého gólmana

Mladý americký centr hájící barvy Anaheimu Trevor Zegras opět předvedl, jak je skvělým technikem. V nočním hokejovém utkání s Arizonou předvedl další "Michigan", kterým vyhnal z brány Karla Vejmelku.

Probíhala desátá minuta první třetiny a Ducks nad Coyotes vedli 2:0. A v tu chvíli přišel moment Američana Trevora Zegrase. Ten se na pravé straně dostal k odraženému kotouči, strčil si hokejku mezi nohy a vypálil směrem na Vejmelku.

Ten jeho pokus ještě vyrazil, jenže 21letý útočník dojel puk za brankou, nabral ho na čepel, obkroužil branku a poslal ho za bezmocného českého brankáře. Zegras tím zvýšil na 3:0 a Vejmelku vyhnal z brány. Rodák z Bedfordu už se touto parádou blýskl na konci ledna v souboji s Montrealem.

Vejmelku nahradil Josef Kořenář, ale prohře Arizony nezabránil. V dalším průběhu dostal dva góly, a jeho tým tak prohrál 0:5. Kojoti jsou tak stále na posledním místě Západní konference. Zegras se v letošní sezoně zlepšil už na 50 bodů (17 + 33) v 63 zápasech.