Fotbal

To se jen tak nevidí. Bayernu hrozí kontumace. Na trávníku měl 12 hráčů

Fotbalisté Bayernu Mnichov mohou přijít o sobotní ligovou výhru 4:1 nad Freiburgem. V závěru utkání totiž po chybném střídání hráli chvíli se 12 hráči na hřišti. Hrozím jim tak i kontumace.

Ke kuriózní situaci došlo v 86. minutě, kdy Bayern udělal dvojité střídání a do hry nově přišli Niklas Süle a Marcel Sabitzer, ze hřiště pak měl odejít Corentin Tolisso a Kingsley Coman. Jenže druhý Francouz na trávníku zůstal, a mnichovský velkoklub tak hrál chvíli s 12 hráči v poli.

Čtvrtý rozhodčí ukázal špatné číslo a Kingsley Coman nevěděl, že má jít ze hry. Během tohoto krátkého času se však nic podstatného nestalo," obhajoval situaci trenér Bayernu Julian Nagelsmann. 

Související obsah

​To poražený Freiburg spílal rozhodčímu Christianu Dingertovi, který si nevšiml, že Bayern hraje se 12 fotbalisty, a to po dobu cca 20 vteřin. "Bizarní situace, něco takového jsem ještě neviděl. Museli jsme upozornit rozhodčího na skutečnost, že Bayern má na hřišti 11 hráčů v poli," rozčiloval se sportovní ředitel Jochen Saier.

Právě Freiburg tak nyní může podat oficiální stížnost a vedení německé ligy bude situaci řešit. Bayernu Mnichov, který nakonec zvítězil 4:1, tak v krajním případě hrozí i kontumace.

Sestřih zápasu Freiburg vs. Bayern:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události