MMA

Vémola řekl, kolik dostane za Marpa. Takovou výplatu ještě neměl

Vémola řekl, kolik dostane za Marpa. Takovou výplatu ještě neměl
Zdroj: profimedia.cz

Už v květnu se mezi provazy pod pravidly boxu střetne Karlos Vémola s muzikantem Otakarem Petřinou alias Marpem. Několikrát odložený duel přitahuje velkou pozornost a podle všeho si za něj oba aktéři odnesou pořádnou výplatu. "Takový money-fight v historii Československa nebyl," říká před gongem "Terminátor".

Nikdo mimo organizaci Oktagon neví, kolik Karlos Vémola za své zápasy v kleci dostává. Nicméně je obecně známo, že je pravděpodobně nejlépe placeným zápasníkem na česko-slovenské scéně.

A podle všeho za nadcházející zápas s raperem Marpem, který se kvůli zdravotním problémům "Terminátora" několikrát odložil, inkasuje největší balík v kariéře. Sám o penězích promluvil v pořadu Startitup, kde se ho moderátor zeptal, co říká na to, že je jeho postoj a boxerské dovednosti terčem posměchu.

Karlos Vémola a Marpo Zdroj: Profimedia

​"Srandu si dělat můžou. Já to vnímám tak, že je důležité, že za to dostanu zaplaceno. Srandu si dělat mohou, ale je to největší money fight, který na česko-slovenské scéně byl. Doposud největší souboj byl já vs. Attila," odpovídal Vémola a pokračoval:

"Myslím si, že výplata bude třeba trojnásobná proti tomu, co jsme dostali s Attilou, jestli ne víc. Já přesně nevím, co dostal Attila. Když spočítám mojí výplatu s Marpem, tak je to historicky nejlépe zaplacený zápas v Československu. Je to velký money fight. Pojďme si říct, že takový tady nikdy nebyl."​

Související obsah

​Přesnou sumu neprozradil, ale web MMA Shorties na základě udělené pokuty 250 tisíc korun z výplaty za nesplnění váhy vypočítal Vémolovu odměnu za poslední zápas s Milanem Ďatelinkou mezi 1,25 – 2,5 miliony korun. Předpokládá se tedy, že Vémola za své umění v kleci dostává odměny v řádech nižších milionů korun. Po vyléčení zraněné ruky plánuje velký comeback. Pro další šek si dojde 21. května v pražské O2 areně a čtrnáct dnů po boxu se chce představit na MMA galavečeru v Německu.

​Vémola si vydělané peníze náležitě užívá. Navštivte jeho Vémoland, který oplývá luxusem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události