Hokej

Pastrňák měl asi dobrého kapra k Vánocům, vtipkoval Hanzal. Co říká na Vejmelku?

Pastrňák měl asi dobrého kapra k Vánocům, vtipkoval Hanzal. Co říká na Vejmelku?
Martin Hanzal | Zdroj: Profimedia

Ve Třetím poločase se v první dubnové pondělí objevil bývalý fotbalový útočník Petr Švancara a někdejší hráč NHL Martin Hanzal. Oba úspěšní sportovci mluvili o současných tématech, které hýbou sportovním světem.

Český hokejový útočník David Pastrňák letos nenaskočil do sezóny nejlépe, ale po Vánocích ukázal, že je stále velkým střelcem. Aktuálně má 38 branek a je v první desítce. "Pasta se rozjel, asi měl dobrého kapra k Vánocům. Nyní je to Pasta, kterého známe a nedivil bych se, kdyby hranici 50 gólů atakoval každý rok," zavtipkoval někdejší útočník Phoenixu, Dallasu či Minnesoty. 

Právě v organizaci Coyotes, kde Hanzal hrával, působí nyní také Karel Vejmelka, jenž se vyprofiloval v jedničku brankoviště. "Nejspíše s ním počítají jako s jedničkou, když dostal delší smlouvu," myslí si hráč Samsonu České Budějovice, který působí v Krajské lize, ale bojuje o postup do druhé ligy.

Související obsah

"Máme to ve svých rukou a když zvládneme poslední dva zápasy, tak tam postoupíme. Motivace je jasná, proto jsme se přihlašovali. Chceme to vyhrát, ale trápí nás zranění," pronesl Martin Hanzal, jehož Samson bojuje v jižní skupině ještě s Hodonínem a Moravskými Budějovicemi. 

​Petr Švancara: Messi by se měl vrátit do Barcelony, je ve stínu Mbappého

Petr Švancara mluvil převážně o evropském fotbalu. Řeč byla o trápícím se Messim, který se nicméně proti Lorientu naposledy prosadil. "Měl by se podle mého názoru vrátit, Barcelona je taková rodina a myslím si, že je ve stínu hlavní hvězdy Mbappého," pronesl někdejší hráč Slavie či Viktorie Žižkov. 

Právě francouzský mistr světa a možná nejlepší ofenzivní hráč současnosti by mohl zamířit do Realu Madrid. "Španělská liga je pro Mbappého určitě lákadlem, má určitě mnohem větší kvalitu než francouzská. Hozená rukavice do Realu nejspíše je. V průběhu času odejde, ale PSG udělá vše pro to, aby Mbappé zůstal. Marketingově je pařížský celek naprosto odskočený," myslí si Petr Švancara. 

Barcelona má nyní údajně zájem o Roberta Lewandowského, který by měl s přestupem do katalánského celku souhlasit. "Barcelona má šikovné kraje a servis by Lewandowski měl podobně jako v Bayernu. Je to velmi dobrý hráč, možná nejlepší útočník na světě," dodal Švancara.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události