Další sporty

Tiger Woods oznámil návrat! Znovu bude bojovat o zelené sako

Pětinásobný vítěz zlatého saka a bývalá, dlouholetá jednička golfu Tiger Woods rok po autonehodě oznámil návrat mezi elitu. Po tréninku na kopcích Augusta National během tiskové konference oznámil, že bude hrát ve čtvrtek začínající Masters.

"Tak, jak to v současnosti vidím, budu hrát. Zítra si dám dalších devět tréninkových jamek, moje rekonvalescence jde dobře," oznámil 46letý golfista.

Oznámení přišlo po tréninku na místě, kde už ve čtvrtek začíná jeden z golfových major turnajů – Masters Tournament. Woods během kariéry ovládl klání o zelené sako už pětkrát. Nyní to vypadá, že se ho pokusí získat i pošesté, nicméně definitivně svou účast v prvním kole stvrdí po zítřejším tréninku.

Související obsah

​Woodsovu kariéru málem předčasně ukončila ošklivá autonehoda, při které utrpěl vážné poranění dolní končetiny, a dokonce hrozilo, že o nohu přijde. 23. února 2021 v ranních hodinách sjel s vozem ze silnice. Záchranáři ho museli z auta vyprostit kleštěmi. Po propuštění z nemocnice zahájil dlouhodobou rekonvalescenci.

Více o Woodsově nehodě vám řekne reportáž Televizních novin:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události