Fotbal

Sledujete Serii A a LaLigu? Zasoutěžte si a vyhrajte dres Antonína Baráka

Sledujete Serii A a LaLigu? Zasoutěžte si a vyhrajte dres Antonína Baráka
Antonín Barák v dresu Verony Zdroj: profimedia.cz

V italské fotbalové lize se o víkendu chystá zápas, který má pro české fanoušky speciální nádech. Věhlasný Inter totiž na San Siru přivítá celek Verony, za nějž nastupuje český záložník Antonín Barák. Pokud sledujete Serii A, neváhejte a zapojte se do soutěže. Můžete v ní vyhrát originální dres českého reprezentanta, který hájí barvy Hellasu od sezony 2020/2021. Soutěž proběhne i u zápasu španělské LaLigy mezi Villarrealem a Bilbaem. Dva vítězové pak získají dresy obou klubů.

Italská a španělská liga mají o víkendu na programu řadu zajímavých zápasů. Některé z nich odvysílá i Nova Sport a pro fanoušky jsou kromě fotbalového zážitku připraveny i dvě soutěže na instagramu novasport_tv

První z nich se uskuteční před zápasem milánského Interu proti Hellasu Verona. Třetí celek Serie A přivítá veronský tým na domácím San Siru a bude chtít vyhrát, aby se bodově dotáhl na druhou Neapol, na niž ztrácí i se zápasem v zádech k dobru pouhé tři body. 

Verona sice nebude papírovým favoritem, přesto bude chtít soupeře zaskočit. K tomu jí chce pomoct i český reprezentant Antonín Barák, který se rozehrál do výborné formy. A právě o jeho originální dres mohou fanoušci soutěžit. Stačí k tomu splnit několik podmínek –⁠ začít sledovat instagramový profil novasport_tv, tipnout si, kolik žlutých karet padne ve druhém poločase tohoto duelu a označit dva kamarády. 

​Ze správných odpovědí pak bude vylosován jeden výherce, jenž získá již zmíněný trikot jedné z českých fotbalových hvězd současnosti. 

Související obsah

Druhá soutěž proběhne před utkáním mezi Villarrealem a Bilbaem, které jsou ve španělské lize tabulkovými sousedy. O něco lépe jsou na tom hráči Villarrealu, ti momentálně okupují sedmou příčku. Bilbao je na osmém místě a ztrácí na svého nejbližšího protivníka jediný bodík. Villarreal se ale na duel skvěle naladil.

V Lize mistrů totiž srazil slavný Bayern a v úvodním duelu čtvrtfinále zvítězil 1:0. Rozlousknout to, kdo by se mohl stát vítězem této bitvy, bude hodně těžké. Pokud si chcete zasoutěžit, tipněte si přesný výsledek. K tomu stačí sledovat instagramové profily novasport_tv a laliga a k tipu výsledku označit jednoho kamaráda. Vylosovaní výherci získají originální dresy Villarrealu a Bilbaa.

Tak neváhejte a určitě si zasoutěžte. 

Inter, se kterým se Barákova Verona střetne v příštím kole, naposledy ve šlágru udolal Juventus:​

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události